9 3 19 12 19
(Opiště kód z obrázku)
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Jířa
01:08 (úterý 19.leden, 2010)
Ahoj Ivane,tak ti je pošlu mailem.Fotím na automat a občas některé upravím ve photoshopu.Zatím jsem neskoušela nastavit clonu a čas.Na to mé focení mi tohle stačí.
ivan
08:26 (pondělí 18.leden, 2010)
ahoj Jířo,
to není problém. Buï pošli odkaz na stránky kde je máš vystavené, nebo mě je pošli přes email.
Napíšu ti co si myslím, na rovinu a bez příkras. Prostě můj názor.
;-)
Jířa
23:27 (neděle 17.leden, 2010)
Dobrý večer Ivane,no tak babičku už nemám,ale známím se líbí,samozřejmě jim ukážu ty co se povedly.Jeden známej mi říkal že mám pro to cit,ale nevím,asi se moc podceòuji.Ale mohla bych poslat nějaké to foto Vám,že byste je trochu zkritizoval.Jestli je to možné.
ivan
14:28 (neděle 17.leden, 2010)
to je normální Jiřino. Já taky nejraději ukazuji fotky svým známým. Ti chválí všechno o 106. :-D Jo a nejlepší na to jsou babičky, těm se opravdu líbí každej obrázek. To je úžasné publikum.
Každopádně je ale potřeba, jít občas někam na veřejný server a tam se nechat trochu proprat. Určitě to neškodí a člověk je pak víc v reálu ;-)
PS: ale ani tam tu kritiku moc nepřeceòovat!
ivan
14:20 (neděle 17.leden, 2010)
ahoj Adame. Ano v lednovém FOTO VIDEO je pár stran mých fotek ze Skotska. Pokud máš zájem vidět originální fotky (a je jich asi 30) tak stále ještě jsou vystavené v autosalonu AutoBase BMW v Praze 10, Průběžná 80. Bude tam do 31.1.2010. Smozřejmě jsem rád že se ti líbí a cestu do Skotska určitě doporučuji
Jiřina Prokopova
01:33 (neděle 17.leden, 2010)
Dobrý večer,to je pravda,jsem ráda když se mi nějaká občas povede.Nikdy jsem neslyšela na své fotky kritiku od někoho skušenějšího,jen od pár svých známých,kteří nefotí,takže se jim líbí kde co.Fotím fotoaparátem Panasonik Lumix a za loòský rok mám foteček na tři DVD.Z toho množsvý fotek dělám fotofilmečky,ozvučím a nadepíšu,pak se na ně lépe dívá.Hodně fotím přírodu.
Adam
12:12 (sobota 16.leden, 2010)
Dobrý den Ivane. Koupil jsem si lednové fotovideo a vaše fotky mě natolikk zaujaly, že jsem si vyhledal vaše stránky. Ve Skotsku jsem nikdy nebyl, ale čím dál tím víc si říkám, že tohle bude jedna z příštích destinací:-) Vaše fotky se mi moc líbí a jsou skvělou inspirací pro začínajícího fotografa. Přeju dobré světlo i nadále:-)

http://sillysausagephotos.zonerama.cz
ivan
23:32 (úterý 12.leden, 2010)
to je na tom to nejlepší Jiřo. Fotit si pro sebe a mít z toho radost a dobrý pocit. Děkuji za návštěvu a zase se zastav
Jířa
03:05 (úterý 12.leden, 2010)
Dobrý den,vaše fotečky jsou opravdu moc pěkné,je vidět že vás to baví,že fotíte rád.Také fotím,ale jen tak sobě pro radost,baví mne to.
ivan
22:42 (úterý 15.prosinec, 2009)
ahoj Honzo,
děkuji za příjemná slova. Přiznávám se, že mě to vždy, když někdo neznámý napíše podobný komentář, velice potěší.
Děkuji i zas odkaz na www.shora.cz - jsou to fakt dobrý stránky.
Zastav se častěji
ivan
Netopejr
14:30 (úterý 15.prosinec, 2009)
Jo, ještě jeden odkaz - kamarád taky lítá a fotí, třeba se Ti to bude líbit:
http://www.shora.cz/
Netopejr
Autorova domovská stránka
13:23 (úterý 15.prosinec, 2009)
Ahoj, Ivane!
Nějak jsem se proklikal k Tobě a dnešní plán práce vzal za svý... Parádní obrázky, umělecky čistý a nenásilný. Jedna perla za druhou. A velmi oceòuju komentáře. Hezká fotka je "jen hezká", ovšem komentář ji zasadí do souvislostí a způsobí, že se u ní člověk dýl zdrží a zamyslí. Přeju Ti, ať se daří i nadále.
Honza alias Netopejr
ivan
15:11 (středa 2.prosinec, 2009)
není zač Martine.
Ať se ti daří.
Martin
14:06 (středa 2.prosinec, 2009)
Ahoj, uff, jsem rád že jsem vlastníkem fotoaparátu značky Nikon (D40), už jsem si říkal že infra filtr HOYA (52mm) mi bude k ničemu, tak pokud mám správný filtr tak to zkusím asi s pomocí oného nastavení s šedou tabulkou a korektní expozicí.
Jinak děkuji mockrát za štědré rady a snad se mi podaří taky jednou dělat takové snově nádherné fotografie. :-)
Ještě jednou dík..;-)
ivan
08:00 (úterý 1.prosinec, 2009)
ahoj Martine,
jsem rád, že se našel další nadšenec pro IR focení.
Není to nic složitého. Nevím o jaký fotoaparát se jedná, ale některé jsou pro IR výrazně lepší než druhé. Například Nikon je docela použitelný. Jediné co je potřeba použít správný filtr, nastavit přesné vyvážení bílé podle šedé tabulky a správně zvolit expozici. Ta bude dost dlouhá a to je jediná vada pro tento způsob focení. Jinak je možné rozebrat foťák a odstranit filtr co je před čipem - právě proti IR a nahradit ho přímo speciálním filtrem na ten čip. Tak to mám já. Zpracování se provádí třeba přes program Zoner - který se docela ne to hodí. Víc detailů najdeš u Tomáše Drozda. Viz odkaz u mne v galerii hostů: http://www.fotoanderle.cz/host.php?id_host=13
Tak přeji hodně úspěchů při focení IR a dej vědět jak se zadařilo
1 2 3 4 5 6 7