Fotografování je koníček, který mě provází celý život. Někdy jsem byl na jeho hřbetě, někdy pod kopyty a někdy jsme běželi každý jinou cestou.

Začal jsem v době kdy BW fotografie byla králem. Zbožně jsem prohlížel fotky Viléma Heckla, Tarase Kuščynského, Hájka, Plicky či Cartiera Bressona. Velmi různorodé společenství autorů a námětů, ale hltal jsem cokoli, co nám období budování socialismu dovolovalo. Časopis Fotografie a Antonioniho Zvětšenina jsou pro mne nezapomenutelné hodnoty těch dávných let. Fotografoval jsem nějakým aparátem ruské výroby a později Flexaretou. Fotografoval jsem pořád a všechno.

Po vojně můj zájem o fotografii opadl a nahradil ho sport. Lyže pak postupně vystřídalo letectví. 25 let jsem se proháněl po obloze, více méně ve všem co létalo a dalo se vyrobit doma. Rogalla, padáky, motorové tříkolky a ultralighty. Po účasti na několika mistrovstvích světa a Evropy se znova připomněla fotografie a svýn nástupem digitalizace obrazu mě plně uchvátila. Postupně, se zvyšujícím se rozlišením, jsem přešel přes několik typů značek, až jsem napevno zakotvil u Canonu.

Moje současná tvorba není vyhrazena jen jednomu tématu. Opět jsem na tom jako na začátku. Fotím pořád a všechno.

Děkuji vám za návštěvu a doufám, že se alespoň některé záběry líbily. Budu rád pokud mně zanecháte nějaký vzkaz v Knize návštěv.

Pokud máte pocit, že by se vám některá z fotografií hodila do pokoje, či do kanceláře tak neváhejte a kontaktujte mne!